UAB „Barker Home“ užsienio rinkų stiprinimas

UAB „Barker Home“ užsienio rinkų stiprinimas

 

Projekto finansavimas

 

Parama skirta pagal Lietuvos 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“.

 

Projekto bendra vertė – 87.330,00 Eur, ES fondų investicijų parama sudaro 43.665,00 Eur.

 

Projekto tikslas

 

ES fondų parama panaudota UAB „Barker Home“ dalyvavimui ir jos produkcijos pristatymui užsienio parodose, siekiant didinti bendrovės eksporto pardavimus užsienio rinkose.

 

Įmonės gaminių pristatymas tarptautinėse parodose suteikia galimybę užmegzti naujus ryšius su potencialiais klientais iš įvairių šalių, rasti naujų užsakovų, išsiaiškinti naujausius vartotojų poreikius. Dėl šių priežasčių tikimasi pasiekti pardavimų ir eksporto augimus bei rasti ilgalaikių naujų užsakovų įvairiuose regionuose.

 

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Susiję straipsniai

Lietuviškas tradicijas ir skandinavišką patirtį jungiantys jaukaus dizaino vilnos gaminiai, pagaminti tik iš ekologiškų žaliavų, sušildys ir papuoš Jus ir Jūsų namus. Nauji gamybos įrenginiai suteikia mums plačias galimybes išausti sudėtingus raštus bei pynimus, o profesionalių dizainerių sukurti originalūs dizainai ir jų spalviniai deriniai pripildys Jūsų namus jaukumo.