Tvarumas

Planetai draugiškas verslas – mūsų siekiamybė. Šiuos žodžius mes verčiame darbais, skirdami vis didesnį dėmesį aplinkosaugai bei orientuodamiesi į tvarius gamybos procesus. Tvirtai tikime, jog tai rūpi ir mūsų esamiems bei būsimiems klientams, kurie teikia prioritetą ne greitajai, o lėtajai madai – jos kokybei ir ilgaamžiškumui.

Vadovaudamiesi tvarumo bei ekologijos principais, mes kruopščiai reguliuojame mūsų prekių gamybos procesus. Todėl keliame sau aukščiausius tikslus, kurių kryptingai siekiame kiekviename žingsnyje. Kaip etiškas ir aplinkai draugiškas verslas, mes nuolatos tobulėjame bei ieškome geriausių būdų, kaip prisidėti prie tvaresnės aplinkos tiek gamyboje, tiek kituose tiekimo grandinės etapuose.

Vienas svarbiausių gamybos ir tiekimo grandinės etapų – žaliavų transportavimas. Suvokdami išteklių švaistymo pasekmes, žaliavas transportuojame apgalvotai, tausodami visus įmanomus išteklius. Visi mūsų vykdomi pervežimai įgyvendinami apskaičiavus kiekvieną detalę, komplektuojant optimaliausią pervežamų žaliavų kiekį. Tai leidžia pervežimus atlikti sklandžiau ir efektyviau, optimaliai išnaudojant vietą transporto priemonėse.

Priklausomai nuo prekių paklausos ir klientų porekių, nuolat koreguojame naudojamos vilnos ir pagaminamų prekių kiekį. Tai mums leidžia atliepti klientų norus, laiku pristatyti prekes, išvengti perprodukcijos bei veltui neeikvoti brangių planetos resursų, kurie reikalingi tvariai ekosistemai. Be to, pagal kliento poreikius, teikiame sandėliavimo paslaugas, leidžiančias optimaliai reguliuoti pagamintų prekių srautus bei užtikrinti efektyvų verpalų sunaudojimą.

Dirbame struktūriškai ir kryptingai, todėl visus produkcijos etapus reguliuojame orientuodamiesi į ilgalaikius tikslus ir nesivaikome trumpalaikių tendencijų, darančių žalą aplinkai. Džiaugiamės, jog mūsų klientams tai irgi rūpi, jie renkasi modernius dizainus, paremtus tvariais lėtosios mados principais. Tai yra mūsų visų atsakymas į greitosios mados sukeliamas problemas bei kryptingą judėjimą tvarios mados link.

Suprantame, jog per dieną geriausiu gamintoju netampama. Tačiau kasdien galime augti, tobulėti ir tapti vis geresniais. To ir siekiame savo versle, kartu bendradarbiaudami su kūrėjais, dizaineriais bei skirtingais klientais. Vadovaujamės požiūriu, jog kiekviena tvarios grandinės dalis, yra vienodai svarbi ir tik darniai veikianti kartu, išsivysčiusi į realius veiksmus, ji gali atnešti teigiamus pokyčius mums ir planetai.

Lietuviškas tradicijas ir skandinavišką patirtį jungiantys jaukaus dizaino vilnos gaminiai, pagaminti tik iš ekologiškų žaliavų, sušildys ir papuoš Jus ir Jūsų namus. Nauji gamybos įrenginiai suteikia mums plačias galimybes išausti sudėtingus raštus bei pynimus, o profesionalių dizainerių sukurti originalūs dizainai ir jų spalviniai deriniai pripildys Jūsų namus jaukumo.