B2B

Mes tobulėjame kartu su savo klientais, kurdami jiems tvarius, švelnius ir jaukumo namams suteikiančius vilnos gaminius. Sekame rinkos tendencijas, dalyvaujame tarptautinėse parodose ir dalinamės gerąja gamybos patirtimi su dizaineriais ir kitais kūrėjais. Esame atviri bendradarbiavimui. Todėl visuomet kviečiame tiek patirties vilnos gamininių prekyboje turinčius prekės ženklus, tiek jaunuosius kūrėjus, norinčius plėsti žinias kartu su mumis.

Tikime, jog tobulėti galime tik būdami atviri naujiems iššūkiams. Nuolatos plečiame savo komandą, prie kurios noriai prisijungia entuziastingi industrijos profesionalai, siekantys kurti pokyčius. Mūsų šeima nuosekliai plečiasi, prie mūsų prisijungiant ir naujiems klientams. Taip, klientus laikome šeimos dalimi bei rūpestingai dirbame su kiekvienu iš jų. Tai galime įgyvendinti dėl savo lankstumo bei greito reagavimo į besikeičiančius rinkos porekius, kuriuos diktuoja ne kas kitas, o mūsų klientai.

Keisdami spalvas bei vilnos storį, galime pasiūlyti įvairios kokybės bei išmatavimo vilnos gaminius, kuriuos kuriame užtikrintai ir atsakingai. Gaminių ilgis neribojamas, o plotis siekia 130 cm. Mūsų lankstumas minimalių užsakymų įgyvendinime klientams leidžia plėsti savo asortimentą nuo vilnos pledų, užklotų iki patiesaliukų, šalių ar šalikų. Atliepdami jų poreikius, užsakymus vykdome sklandžiai ir kokybiškai.

Vilnos gaminių produkcija susideda iš daugybės etapų, kuriuose būtinas atidumas ir nuolatinė kontrolė. Kadangi visoje gamybos grandinėje reikalingas nepriekaištingas, profesionalių gebėjimų reikalaujantis darbas su audimo mašinomis, dedame visas pastangas, jog mūsų darbuotojai, kaip šeimos nariai, jaustųsi vertinami už savo svarbų indelį gamybos procese. Laikomės visų sveikatos ir saugumo reikalavimų, suprasdami jų svarbą tiek žmogaus sveikatai ir gerbūviui, tiek aplinkai.

Kviečiame prisijungti ir jus!

Lietuviškas tradicijas ir skandinavišką patirtį jungiantys jaukaus dizaino vilnos gaminiai, pagaminti tik iš ekologiškų žaliavų, sušildys ir papuoš Jus ir Jūsų namus. Nauji gamybos įrenginiai suteikia mums plačias galimybes išausti sudėtingus raštus bei pynimus, o profesionalių dizainerių sukurti originalūs dizainai ir jų spalviniai deriniai pripildys Jūsų namus jaukumo.